Kabiny pro parní lokomotivy od Hynka Posselta a Martense

475.1 cabview

Statická kabina pro pětasedmy v denním provedení. Autorem kabiny je Martin Lasevič a je určena hlavně pro nové modely z mojí dílny. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Pozor, kabina je určena pro pokročilé uživatele MSTS!

Stáhnout (x.xMB)

 

310.0 cabview

Statická kabina pro kafemlejnky v denním i nočním provedení. Autorem kabiny je Hynek Posselt a balíček obsahuje i upravené enginy lokomotiv, pro které lze tuto kabinu použít. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Pozor, kabina je určena pro pokročilé uživatele MSTS!

Stáhnout (x.xMB)

 

387.0 cabview (možnost použití i pro řady 475.0, 486.0 a 486.1)

Statická kabina pro mikáda v denním i nočním provedení. Autorem kabiny je Hynek Posselt a balíček obsahuje i upravené enginy lokomotiv, pro které lze tuto kabinu použít. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Pozor, kabina je určena pro pokročilé uživatele MSTS!

Stáhnout (10.0MB)

 

534.03 cabview

Statická kabina pro trojkové kremáky v denním i nočním provedení. Autorem kabiny je Hynek Posselt a balíček obsahuje i upravené enginy lokomotiv, pro které lze tuto kabinu použít. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Pozor, kabina je určena pro pokročilé uživatele MSTS!

Stáhnout (13.0MB)

 

kkStB cabview (defaultní 380 s doplněná o noční variantu)

Animovaná defaultní kabina od Kuju, určená pro všechny moje Golsdorfovy lokomotivy z přelomu století (310.0, 320.0, 422.0, 434.0 434.1, 523.0, 524.0 nebo 524.2) v denním i nočním provedení. Vtip spočívá v tom, že každá lokomotiva bude mít svůj cvf soubor, který bude směřovat do tohoto adresáře a bude upravený podle té které lokomotivy. Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Pozor, kabina je určena pro pokročilé uživatele MSTS!

Stáhnout (10.6MB)

 

Jednotný cabview pro čs. parní lokomotivy - UPDATE CVF !!

Doplněné a upravené cvf soubory pro Jednotnou kabinu. Možno použít i pro další typy lokomotiv, např. Starého 434.2 nebo Ondrovu 433.0. Určeno pokročilým uživatelům MSTS!

 

 

 

Stáhnout (0.2MB)

Jednotný cabview pro čs. parní lokomotivy - ALL IN !!

Animovaná kabina určená primárně pro mnou vytvořené typy parních lokomotiv, které jezdí, nebo vbrzku budou jezdit v MSTS. Textury kabiny obsahují denní i noční versi. Díky Wolfu Grondovi lze základní řídící prvky ovládat a jsou animovány. Upraveno z fotografií ZSR a PepeQ. Cesta je nastavena k adresáři common.cab. Vzhledem k celkovým úpravám jsem vydal celkový update rok staré kabiny - díky tomu je balíček poněkud objemnější. Možno použít i pro další typy lokomotiv, např. Starého 434.2 nebo Ondrovu 433.0. Určeno pokročilým uživatelům MSTS!

Stáhnout (30.0MB)