Repainty

Repaint parní lokomotivy řady 464.0

Po delší době zase jeden repaint z dílny Salamadra6. Jedna umolousaná ušatá včetně upravených potřebných souborů. Balíček neobsahuje všechno, musíte si stáhnout originální model 464.001. Určeno pouze pro zkušené uživatele ORTS !!!

 

Stáhnout (31,5MB)

Balík vozů Be ČSD

Po delší době zase jeden repaint z dílny Salamadra6. Respektive více variant a více repaintů jednoho vozu včetně úprav na modelech. Je tu pro vás připraven balíček několika služebních vozů z doby předrevoluční v čistém a špinavém provedení. Balíček obsahuje snad vše potřebné. Určeno pouze pro zkušené uživatele ORTS !!!

 

Stáhnout (26,9MB)

Služební vozy Dsd/Daad/Daad-k

Po delší době zase jeden repaint z dílny Salamadra6. Respektive více variant a více repaintů jednoho vozu včetně úprav na modelech. Je tu pro vás připraven balíček několika služebních vozů z doby předrevoluční v čistém a špinavém provedení. Balíček obsahuje snad vše potřebné. Určeno pouze pro zkušené uživatele ORTS !!!

 

Stáhnout (25,1MB)

Repaint parní lokomotivy ČSD řady 313.2 (ex MÁV 326)

Maďarský model (autorem je ZaZa), uveřejněný kdysi na stránkách vm15.hu. Stránky jsou bohužel nějakou dobu mimo provoz a model samotný neobsahoval v balíčku soubor ReadMe. Dovolil jsem si původní model přeskinovat do podoby ČSD. Zcela nový engin lokomotivy sepsal Josef Vogeltanz a celý balíček je k vám tedy k disposici. Model je velice polygonově náročný a je určen pro pokročilé uživatele ORTS ! V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje textury .dds!

Stáhnout (19MB)

 

osobní vozy By (repaint only)

Další z mých (Šmejkiho) modelů si vzal do parády opět Salamadra6 a vytvořil repainty novější varianty Bai4-3838. Je tu pro vás připraven balíček dvou osobních vagonů z osmdesátých let minulého století v čistém a špinavém provedení. Balíček obsahuje pouze model a přepracované textury, nezapomeňte ho nakopírovat do správného adresáře. PRO SPRÁVNOU FUNKCI MODELU VE HŘE JE BEZPODMÍNEČNĚ NUTNÉ MÍT STAŽENÝ BALÍČEK "osobní vůz Bai4-3838 s cestujícími" OD ŠMEJKIHO (V SEKCI "ORTS") Určeno pouze pro zkušené uživatele ORTS !!!

 

Stáhnout (58,7MB)

repaint AWT 742 520-7

Protože se v TRS díky Petrosovi objevil i můj MsTS model 742 308, můžeme si na oplátku v MsTS vychutnat další repaint. Skinař Petr Marek (TRS) původní model 742308 podruhé přeskinoval, tentokrát do podoby soukromé 742 520. Parádní kabinu pro vás vytvořil Wincek007 a stáhněte si ji na těchto stránkách v sekci "Tvorba Wincek007" a v podsekci „kabiny“. Enginy jsou kompatibilní s MsTS bin 1.8 a jedná se o Čoudou upravené enginy od zsr. Zvuky vyrobil Kadr a Čouda (viz readme). Repaint nakopírujte k originální 742 308-0 (ke stažení zda na stránkách v sekci „Dieselové lokomotivy“.) Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (33,2MB)

repaint ČDC 742 270-2

V TRS se díky Petrosovi objevil i můj MsTS model 742 308. Skinař Petr Marek (TRS) si ho vzal do parády a přeskinoval ho do podoby malinko umolousanější 742 270. Parádní kabinu (pro stroje AWT) pro vás vytvořil Wincek007 a stáhněte si ji na těchto stránkách v sekci "Tvorba Wincek007" a v podsekci „kabiny“. Enginy jsou kompatibilní s MsTS bin 1.8 a jedná se o Čoudou upravené enginy od zsr. Zvuky vyrobil Kadr a Čouda (viz readme). Repaint nakopírujte k originální 742 308-0 (ke stažení zda na stránkách v sekci „Dieselové lokomotivy“.) Pokud vám něco nebude fungovat jak má, zřejmě jste udělali chybu při instalaci. Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS.

Stáhnout (33,2MB)

sada nákladních vozů Falls/Wap různých dopravců se soubory vlastností vozů pro ORTS

V TRS se díky Petrosovi objevily i moje starší vozy Falls. Skinař Petr Marek (TRS) si je vzal do parády a takhle to dopadlo, opravdu pěkně se mu to povedlo. Je tu pro vás připraven balíček nákladních vozů, který obsahuje modely vozů různě ložené i prázdné, nové textury pro vozy firem SD-KD, AX Benett, ČDC a soubory .wag určené pro provoz v ORTS všech vozů Falls (včetně těch z původního balíčku). Nezapomeňte ho nakopírovat do správného adresáře s ostatními Fallsy z mojí dílny. Pozor, přepíše starší MsTS soubory .wag !!! Určeno samozřejmě pouze pro zkušené uživatele !!!

Stáhnout (157,9MB)

nákladní vozy CZ Transportservis Beroun v několika variantách

Jeden z mých starších modelů si vzal do parády Petr Marek z TRS a musím říci, že odvedl výbornou práci. Je tu pro vás připraven balíček nákladních vozů soukromé společnosti Transportservis Beroun v několika variantách. Balíček obsahuje původní model z roku 2012 a nové textury, nezapomeňte ho nakopírovat do správného adresáře s ostatními modely Faccs z mojí dílny! Funkčnost pod MsTS nemám jak vyzkoušet, ale nemělo by dojít k vážnějším závadám. Určeno pouze pro zkušené uživatele !!!

Stáhnout (62MB)

nákladní vozy CZ Coal Falls ve dvou variantách

Jeden z mých starších modelů si vzal do parády Lukyn-CZ a musím říci, že se mu to opravdu povedlo. Je tu pro vás připraven balíček nákladních vozů ze současnosti. Balíček obsahuje model a přepracované textury, nezapomeňte ho nakopírovat do správného adresáře s ostatními Fallsy z mojí dílny. Určeno pouze pro zkušené uživatele !!!

Stáhnout (8,9MB)

osobní vozy Byz-k

Další z mých (Šmejkiho) modelů si vzal do parády opět Salamadra6 a musím říci, že se mu dílo vcelku povedlo. Je tu pro vás připraven balíček osobních vagonů z osmdesátých let minulého století s lokálním vytápěním kamny na uhlí. Balíček obsahuje pouze model a přepracované textury, nezapomeňte ho nakopírovat do správného adresáře. PRO SPRÁVNOU FUNKCI MODELU VE HŘE JE BEZPODMÍNEČNĚ NUTNÉ MÍT STAŽENÝ BALÍČEK "ČSD vagon Bai čtyřdvéřový a Bai osmidvéřový s kamny (opotřebovaný)" OD ŠMEJKIHO (V SEKCI "modely přátel") Určeno pouze pro zkušené uživatele !!!

Stáhnout (17,8MB)

osobní vozy By a Bp

Jeden z mých (Šmejkiho) modelů si vzal do parády Salamadra6 a musím říci, že se mu dílo vcelku povedlo. Je tu pro vás připraven balíček osobních vagonů z osmdesátých let minulého století. Balíček obsahuje pouze model a přepracované textury, nezapomeňte ho nakopírovat do správného adresáře. PRO SPRÁVNOU FUNKCI MODELU VE HŘE JE BEZPODMÍNEČNĚ NUTNÉ MÍT STAŽENÝ BALÍČEK "ČSD vagon Bai čtyřdvéřový a Bai osmidvéřový s kamny (opotřebovaný)" OD ŠMEJKIHO (V SEKCI "modely přátel") Určeno pouze pro zkušené uživatele !!!

Stáhnout (5.2MB)

dieselová lokomotiva T458.1060 (3D cabview included, ORTS only!)

Skin lokomotivy T458.1 v unifikované podobě ČSD. Textury jsou dílem Rastislava Backy, kterému tímto děkuji. Obsah balíčku nakopírujte na správné místo do správného adresáře, jinak se nesvezete - budou vám chybět nějaké textury, nepůjde kabina a nebudou odpovídat sestavené consisty. Pozor, skin je určen pouze pro zkušené uživatele ORTS !!!

 

Stáhnout (105MB)

elektrická lokomotiva ČDC 122 049-0

Lukyn-CZ si pro vás připravil nádherný skin relativně zachovalé ústecké uhelky řady 122. Obsah balíčku rozbalte na správné místo do správného adresáře, jinak se nesvezete. Balíček obsahuje i variantu stroje mimo provoz. Pozor, skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (19MB)

dieselová lokomotiva T466.0152 a T466.0181 ČSD z Lokodepa Turnov

Dvojice historických pilštyků z Lokodepa Turnov. MiraBakova (TRS) velice pěkná práce. Obsah balíčku nakopírujte na správné místo do správného adresáře, jinak se nesvezete - budou vám chybět nějaké textury, nepůjde kabina a nebudou odpovídat sestavené consisty. Pozor, skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (18.2MB)

motorová jednotka ČD řady 814 120-2 "Krnov"

Abyste se mohli projet po nové aktualisované trati 310 od Pepy Harkabuse s vozidly, která na ní patří (a která tolik potřebujeme :) ), je zde ke stažení jeden rychloskin Regionovy. Fotografie poskytl ochotně Pepa Harkabus a skin byl vytvořen na jeho přání. Obsah balíčku nakopírujte na správné místo do správného adresáře, jinak se s přiloženými consisty nesvezete. Pozor, skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (4.2MB)

dieselová lokomotiva T334.0 ČSD

Jedna děčínská rosnička, byť již dnes dávno a dávno historií. Carlosova velice pěkná práce. Obsah balíčku nakopírujte na správné místo do adresáře, jinak se s přiloženými consisty nesvezete. Pozor, skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (5.9MB)

ČDC 372 010-9 SOKV Ústí nad Labem (thanks Hekl)

Velmi očekávaný repaint modelu "knödelpressu" v první variantě korporátního nátěru. Za spolupráci na skinu děkuji Matesovi, který mi stroj nafotil.. V balíčku je obsažena i verse s německou výškou pantografů pro uživatele addonů Protrain :) Za svolení k použití částí textur střechy děkuji Heklovi. Obsah balíčku nakopírujte do adresáře CD372. Skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (11.0MB)

ČD 371 004-3 Otík (thanks Vrbam)

Ze spolupráce vzniknuvší repaint modelu "knödelpressu" v původním unifiku. Za spolupráci na skinu děkuji Vrbamovi, který mi jednak stroj nafotil a druhak připravil textury. V balíčku je obsažena i verse s německou výškou pantografů pro uživatele addonů Protrain :) Obsah balíčku nakopírujte do adresáře CD371. Skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (11.0MB)

ČD 371 201-5 Gottlieb (thanks Hekl and Baertram-01)

Ze spolupráce vzniknuvší repaint modelu "knödelpressu" v barvách studia Najbrt. Za svolení použít jeho textury děkuji Heklovi, za spolupráci na skinu Baertramovi-01. V budoucnu ke stažení i zde . Obsah balíčku nakopírujte do adresáře CD371. Skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (9.0MB)

DR Br52 1423-4 Bw Guben (via Truckmichel a dampf hammer 08)

Německý skin (autor Truckmichel) německé lokomotivy včetně upraveného Freightanimu DR (autor dampf hammer 08). Autoři mají svoje stránky zde . Obsah balíčku nakopírujte do patřičného adresáře, consist taky. Skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (17.0MB)

dvojice dieselových úzkorozchodných lokomotiv ČSD Tu47.015 a Tu47.017

Úzkorozchodné túčko pro historickou trať Třemešná - Osoblaha. Carlosovy jemně patinované skiny potěší každého milovníka ČSD :) Moc pěkně vypadá v soupravě s ČSD Balm/ú, ale hlavně s mými Du a Ztrc na podvalnících :-) Obsah balíčku nakopírujte do adresáře s ostatními TU47, jinak se nesvezete. Skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (1.7MB)

dieselová úzkorozchodná lokomotiva ČSD Tu47.005

Úzkorozchodné túčko pro historickou trať Třemešná - Osoblaha. Carlosův temně laděný unifikovaný celočervený repaint z temné doby :) Moc pěkně vypadá v soupravě s ČSD Balm/ú. (nebo s mými Du a Ztrc na podvalnících) Obsah balíčku nakopírujte do adresáře s ostatními TU47, jinak se nesvezete. Skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (1.0MB)

dieselová úzkorozchodná lokomotiva ČD 705.917-3

Úzkorozchodné túčko pro současnou trať Třemešná - Osoblaha. Moje rychlovka, abychom měli s čím jezdit, protože to je to, co potřebujeme, že jo. Moc pěkně vypadá v soupravě s Jackovými skiny Btu. Obsah balíčku nakopírujte do adresáře s ostatními TU47, jinak se nesvezete. Skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (1.5MB)

parní lokomotivy ČSD 387.009 & 387.016

Dvojice černých mikád z děčínské výtopny, Carlosova velice pěkná práce. Za pomoc s podklady a konsultace děkuji M.Štrublíkovi,za trpělivost při přecházení mých vrtochů Carlosovi (nemá to se mnou chudák snadné :) ) Obrázek je pouze ilustrační, modely lokomotiv mají nově vytvořené Freightanim s hvězdou a reflektorem, které celkový vzhled poměrně dost pozměnily. Obsah balíčku nakopírujte do adresáře s ostatními 387.0, jinak se nesvezete. Skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (8.5MB)

dieselová úzkorozchodná lokomotiva ČSD 705.917-3

Úzkorozchodné túčko v unifikovaném zbarvení z trati Třemešná - Osoblaha. Carlosova vcelku povedená práce. A na dveřích je reklamka na Krnovské depo, což je fajn. Obsah balíčku nakopírujte do adresáře s ostatními TU47, jinak se nesvezete. Skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (3.5MB)

dieselové úzkorozchodné lokomotivy ČSD TU47.007 a JHMD 705.911-6

Dvě úzkorozchodná túčka v současném a historickém provedení. Oba skiny má na svědomí Neznamsebe, kterému tímto děkuji, jsou opravdu povedené. Neznamsebe má pro vás nachystaná ještě několikerá překvapení, tak se těšte. Obsah balíčku nakopírujte do adresáře s ostatními TU47, jinak se nesvezete. Skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

 

Stáhnout (3.5MB)

nákladní vagon Fall/Wa OKD-D

Jeden z mých modelů si vzal do parády Dennis Hübsch a musím říci, že se mu to vcelku povedlo. Po mých drobných korekturách je tu pro vás připraven balíček soukromých nákladních vagonů, který se moc pěkně vyjímá zvláště za lokomotivou 752.603-1 (ke stažení rovněž na těchto stránkách) Balíček obsahuje plný i prázdný vagon, original readme, OKDD consist s lokomotivou 752.603-1 a varianty s označením konce vlaku. Skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

Stáhnout (2.5MB)

dieselová lokomotiva řady 752.6 OKD-D

Další Ondrův model, jehož originál najdete zde Děkuji Ondro ! Rekonstruované lokomotivy vlastní soukromý dopravce OKD-D a v současnosti je lze najít v nákladní dopravě nejen na Ostravsku. K modelu je zapotřebí kabina, kterou si stáhnete zde a nainstalujete do adresáře common.cab. Cabview pro vás vytvořili Jarda Brabec a Arwy a tímto jim samozřejmě děkuji. Model lokomotivy neobsahuje provedení s panáčkem, vzhledem k možnostem binu. Součástí modelu jsou i upravené výfuky a stín. Balíček obsahuje i original readme. Notorické rejpaly bych rád upozornil na fakt, že se jedná o podobu této lokomotivy z roku 2004. Skin je určen pouze pro zkušené uživatele MsTS !!!

Stáhnout (4.1MB)

elektrická lokomotiva řady 121 ČD Cargo

Čouda si prostě nedá říci a opět si vybral můj model ke skinování. Tentokrát elektrickou lokomotivu řady 121 a vy se můžete přesvědčit o tom, jak se mu to povedlo. Jedno z nejmodernějších vozidel ČD Cargo 121.083 už čeká na své první kilometry ve vašem MsTS. Model je kompatibilní s MSTS bin 1.7.x.x. a pěkně se hodí nejen na Tygyho trať 090. Děkuji Čoudovi za pěkný repaint modelu. Rozbalený archiv samozřejmě nakopírujte k ostatním jedničkovým bobinám do adresáře CD121, protože jinak se prostě nesvezete. (skin používá některé společné textury)

Stáhnout (5.1MB)

parní lokomotiva řady 310.0

Na italských stránkách Trenomania jsem objevil model parní lokomotivy F.S. 822 a K.K.St.B.97 od Vittorio Dell'Aquily . Tyto lokomotivy vyráběné mj.i v Libni jezdily po místních drahách v celém Rakousko-Uhersku a výjimkou nebylo ani území bývalého Československa. Zde se značily řadou 310.0 a Vittorio byl tak laskav a svůj model povolil přeskinovat do podoby vozidla ČSD. Prozatím je s lokomotivou dodáván jen lehce upravený italský originální engin (vytvořil ho prof. Renzo Omodei). Thanks, Vittorio! Engin směřuje na defaultní cabview a zvuky řady 380, tak jak si to Vittorio přál. Časem snad proběhne update.

Stáhnout (8.8MB)

motorová lokomotiva řady T466.0 ČSD

Čouda si opět vybral pro svůj další skin můj novější model T466.0 a nachystal pro vás hned tři nové varianty této populární lokomotivy. Model je kompatibilní s MSTS bin 1.7.x.x. a pěkně se hodí nejen na DVK do Danových aktivit. Děkuji Čoudovi za pěkné repainty modelu. Rozbalený archiv samozřejmě nakopírujte k ostatním československým pilštykům do adresáře CSD_T466_0, jinak se prostě nesvezete.

Stáhnout (13.0MB)

parní lokomotiva ČSD řady 375.0

Kdysi dávno vydal Rakušan Klaus Kraml Gölsdorfovu legendu 310 ÖBB. Nemohl jsem odolat a preskinoval ji do podoby ČSD. Klaus byl dokonce tak ochotný, že upravil svůj model i do pozdější podoby ČSD s vypuklou dýmnicí. Skin byl kdysi zveřejněn u Filipa Havla. Teď tedy i zde, ale enginy jsou upravené a kompatibilní (snad) s MSTS.bin.1.7.x.x. Pokud byste měli zájem o původní rakouskou 310, naleznete ji zřejmě zde , samozřejmě že v sekci Trainsim. Jackovy zvuky jsou ke stažení tady.

Stáhnout (12.4MB)

motorová lokomotiva řady 721 ZSCS

Čouda si nečekaně vybral za další svůj skin (dost neprozřetelně) můj model 721 a takhle to dopadlo - upozorňuji, že se mu textury velice povedly. 721.113 si můžete stáhnout zde, ale jedná se bohužel stále o starý model, který by potřeboval určité úpravy, tak buďte shovívaví. Model je kompatibilní s MSTS bin 1.7.x.x. a pěkně se hodí nejen na trať Zvolen - Šurany. Děkuji Čoudovi za pěkný repaint modelu. Rozbalený archiv samozřejmě nakopírujte k ostatním slovenským hektorům do adresáře ZSSK721, jinak se zřejmě nesvezete.

Stáhnout (2.9MB)

motorová lokomotiva řady 710 ZSSK

Vlado Mišák otexturoval moje modely rosničky a vytvořil její další slovenské repainty. Ty si můžete stáhnout zde, jedná se bohužel stále o staré modely, které by potřebovaly určité úpravy, tak buďte shovívaví. Model je kompatibilní s MSTS bin 1.7.x.x. Děkuji Vladovi za pěkné repainty mých modelů. Stránka Rockera a Vlada s repainty do MSTS je zde. Rozbalený archiv samozřejmě nakopírujte k ostatním slovenským rosničkám do adresáře ZSSK710, jinak se zřejmě nesvezete.

Stáhnout (4.8MB)

motorová lokomotiva řady 710 Doprastav

Vlado Mišák otexturoval moje modely rosničky a vytvořil její další slovenské repainty. Ty si můžete stáhnout zde, jedná se bohužel stále o staré modely, které by potřebovaly určité úpravy, tak buďte shovívaví. Model je kompatibilní s MSTS bin 1.7.x.x. Děkuji Vladovi za pěkné repainty mých modelů. Stránka Vlada a Rockera s repainty do MSTS je zde. Rozbalený archiv samozřejmě nakopírujte k ostatním slovenským rosničkám do adresáře ZSSK710, jinak se zřejmě nesvezete.

Stáhnout (3.3MB)

motorové lokomotivy řady 750.059 a 750.199 Viamontu

A další Ondrův model, jehož originál najdete zde Původně slovenské stroje zakoupil český soukromý dopravce a v současnosti je lze najít i na trati 090 v nákladní dopravě. Jedná se o běžné lokomotivy řady 750 s původními motory. Liší se od sebe minimálně, např. provedením světel na čelnících. Modely neobsahují provedení s panáčkem, vzhledem k možnostem binu. Pokud chcete použít přiložený .con, musíte mít z mojí stránky stažená potřebná vozidla. Balíčky obsahují original readme. Děkuji Ondro !

Stáhnout (5.1MB)

motorová lokomotiva řady T669.0 ČSD

Láká mě období ČSD a protože Ondra Janiš vytvořil nádherný model čmeláka, rozhodl jsem se rozšířit tuto řadu i na ČSD provedení. Po domluvě s Duusem jsem použil většinu jeho textur pro 770.021 a využil je pro repaint československého čmeláka T669.0. originální model Ondry můžete stahovat zde . Model neobsahuje provedení s panáčkem, vzhledem k možnostem binu. Pokud chcete použít přiložený .con, musíte mít z mojí stránky stažená potřebná vozidla. Balíčky obsahují original readme. Děkuji Ondro !

Stáhnout (5.1MB)

motorová lokomotiva řady 770 ČD

Protože Ondra Janiš vytvořil nádherný model slovenského čmeláka, rozhodl jsem se rozšířit tuto řadu i na ČD provedení. Tato lokomotiva působila v Mostě a představuje typické unifikované zbarvení. originální model Ondry můžete stahovat zde . Model neobsahuje provedení s panáčkem, vzhledem k možnostem binu. Pokud chcete použít přiložený .con, musíte mít z mojí stránky stažená potřebná vozidla. Balíčky obsahují original readme. Děkuji Ondro !

Stáhnout (5.3MB)

motorová lokomotiva řady 721 ZSSK

Duuso a Dem si vzali do parády nejen modely rosničky, ale i model velkého hektora. Slovenské repainty 721.078 a 212 jsou jejich dílo. Oba si můžete stáhnout zde, jedná se bohužel stále o staré modely, které by potřebovaly určité úpravy, tak buďte k modelům shovívaví. Model je kompatibilní s MSTS bin 1.7.x.x. a pěkně se hodí do trati Zvolen - Šurany. Děkuji Demovi a Duusovi za pěkné repainty mých modelů.

Stáhnout (5.2MB)

motorová lokomotiva řady 710 ZSSK

Duuso a Dem si vzali do parády moje modely rosničky a vytvořili její slovenské repainty. Ty si můžete stáhnout zde, jedná se bohužel stále o staré modely, které by potřebovaly určité úpravy, tak buďte shovívaví. Model je kompatibilní s MSTS bin 1.7.x.x. a náramně se hodí do trati Zvolen - Šurany. Děkuji Demovi a Duusovi za pěkné repainty mých modelů.

Stáhnout (8.3MB)

motorový vozík MUV

Na Kebarkových stránkách jsem stáhnul perfektní muvku ve slovenském zbarvení.Děkuji Kebarkovi za povolení downloadu tohoto príma modelu. Moc pěkně se vyjímá i jako statický objekt v libovolné trati.

 

Stáhnout (3.5MB)

motorová jednotka řady 835

Na maďarských stránkách AOC jsem objevil model motorového vozu maďarské řady 6341. Jeden exemplář tohoto mimořádně nehezkého motorového vozu se pohyboval před lety na brněnsku. Jednalo se o majetek firmy Elektromechanika Úvaly. Maďarský autor s nickem Zoldike není bohužel k zastižení, proto je uvedený skin zveřejněn bez jeho souhlasu. Repaint je doplněn o nárazníky (původní maďarské jednotky je nemají bezpečnostních důvodů). S jednotkou je dodáván Jackův engin. Kabina je originální maďarská. Součástí balíčku s lokomotivou jsou rovněž originální zvuky. Stažené jsou s spolu lokomotivou odtud .

Stáhnout (x.xMB)

parní lokomotiva řady 331.0

Na maďarských stránkách George33 jsem objevil model parní lokomotivy maďarské řady 375. Tyto pohledné tendrové lokomotivy jezdily i na území bývalého Československa na slovenských tratích. Maďarský autor byl tak laskav a povolil uveřejnit můj repaint na těchto stránkách a zároveň přislíbil upravit model do podoby vozidla MDC Bratislava ze současnosti. S lokomotivou dodáván jen lehce upravený maďarský originální eng. Kabina je směřována do defaultního Golsdorfa. Thanks, George! Součástí balíčku s lokomotivou jsou i originální zvuky. Stažené jsou s spolu lokomotivou odtud.

Stáhnout (4.6MB)

úzkorozchodná lokomotiva U37

Na italských stránkách Trenomania jsem objevil model parní úzkorozchodné lokomotivy U20 od Vittorio Dell'Aquily . Tyto lokomotivy firmy Krauss & Maffei jezdily po celém Rakousko-Uhersku a výjimkou nebylo ani území bývalého Československa. Zde se značily U37 a Vittorio byl tak laskav a svůj model upravil do podoby vozidla ČSD. Prozatím je s lokomotivou dodáván jen lehce upravený italský originální engin. Kabina je původní italská z U20 (bohužel proto je stanoviště na opačné straně - stačilo by ovšem málo a ... ) Thanks, Vittorio! Zvuky jsou Jackovo dílo a jsou ke stažení na autorových stránkách v sekci Zvuky..

Stáhnout (7.3MB)

úzkorozchodné vagony Ci/U a DF/u

Na italských stránkách jsem objevil i tyto vagony, které u ČSD jezdily jako Ci/U a DF/u . Dodnes jsou k vidění na JHMD. V balíčku jsou celkem tři vagony ve čtyřech variantách včetně koncového vozu. Thanks, Vittorio.

Stáhnout (7.0MB)