TS2016 a Railworks

Repaint dieselové lokomotivy řady 721 with Fully Animated 3D Cabview

Dieselelektrická lokomotiva řady 721 ve fiktivním nátěru Elektrizace železnic Praha. Repaint původního modelu 721 091-7 „Norek“ od firmy ČKD. Skin má na svědomí Michal Kučera, kterému za to děkuji. Vzhledem k tomu, že se jedná o repaint a navíc fiktivní, nemusí vzhled přesně odpovídat. Spoluautorem modelu je kromě Michala K.samozřejmě i Roman, který oživil kabinu a vpodstatě celou lokomotivu zprovoznil v tom stavu, v jakém je zveřejněna. Za připomínky k modelu a užitečné rady děkuji Michalovi a Ondrovi. Před instalací balíku lokomotiv (na správné místo v Assets ) si prosím přečtěte ReadMe, kde je popsané ovládání stroje.

Stáhnout (19,6 MB)

 

Retro sada historických vozů Ls a Rv

Dva historické vozy pro přepravu sladu (Ls) a vína (Rv). Pardubice a Viamontu. Novinka pro fanoušky ČSD. Do současnosti se zřejmě nedochoval ani jeden z těchto vozů. Vozy jsou relativně polygonově náročné. Balík s vozy nainstalujte na správné místo v Assets. Děkuji Davidovi Möllerovi za export do hry. Balík nainstalujte na správné místo v Assets. Přejeme vám prima zábavu.

Stáhnout (35MB)

Sada pracovních vozů Uk ČD SDC a Viamontu

Zbylé dva vozy řady Uk pro montáž trolejového vedení, tentokrát ve zbarvení ČD SDC Pardubice a Viamontu. Textury jsou dílem Josefa Vogeltanze, kterému velice děkuji. Rovněž děkuji Davidovi Möllerovi za export do hry. Balík nainstalujte na správné místo v Assets. Přejeme vám prima zábavu.

Stáhnout (25MB)

Sada vozů Elektrizace železnic Praha (plus jeřábek OTV).

Balík pracovního vlaku pro montáž trolejového vedení Elektrizace železnic Praha. Všechny textury jsou dílem Josefa Vogeltanze, kterému velice děkuji. V balíčku je obsažen laníčkovací, nářaďový, rozvinovací vůz a pomocné vozy plošinové s jeřábkem Opravny trakčního vedení Lovosice. Děkuji Davidovi Möllerovi za export do hry. Balík nainstalujte na správné místo v Assets. Přejeme vám prima zábavu.

Stáhnout (45MB)

Vagon pro přepravu živých zvířat M/Hks ČSD

Nový model dvouosého nákladního vozu pro přepravu živých zvířat. Předloha vycházela z krytého nákladního vozu Ztrc, jen měla delší rozvor a další potřebné úpravy. Novinka pro fanoušky ČSD. Do současnosti se zřejmě nedochoval ani jeden z této řady vozů. Vůz je relativně polygonově náročný. Děkuji Davidovi Mollerovi za export do hry. Balík nainstalujte na správné místo v Assets. Přejeme vám prima zábavu.

Stáhnout (22MB)

Vagony ŽSR Tcms a ČSD Utz

Nový model dvouosého nákladního vozu pro přepravu sypkých nákladů, vyžadujících ochranu před povětrnostními vlivy. Dvě varianty, pro fanoušky ČSD a ŽSR. Určitě oba najdou uplatnění v TS2020. Dnes je tento kdysi poměrně hojný vůz možno nalézt maximálně jako nekompletní vrak někde na odstavné koleji. Vůz je relativně polygonově náročný. Děkuji Davidovi Mollerovi za export do hry. Balík nainstalujte na správné místo v Assets. Přejeme vám prima zábavu.

Stáhnout (36MB)

Repaint dieselové lokomotivy řady 721 with Fully Animated 3D Cabview

Balík dieselelektrických lokomotiv řady 721. Repainty původního modelu 721 091-7 „Norek“ od firmy ČKD. Skiny má na svědomí Michal Kučera, kterému za to děkuji. Vzhledem k tomu, že se jedná o repainty tak vzhled nemusí přesně odpovídat. Spoluautorem modelu je kromě Michala K.samozřejmě i Roman, který oživil kabinu a vpodstatě celou lokomotivu zprovoznil v tom stavu, v jakém je zveřejněna. Za připomínky k modelu a užitečné rady děkuji Michalovi a Ondrovi. Před instalací balíku lokomotiv (na správné místo v Assets ) si prosím přečtěte ReadMe, kde je popsané ovládání stroje.

Stáhnout (113,0 MB)

 

Motorový vůz 810 s přívěsným vozem 012 (!!! only PUBLIC BETA without Cabview, experimental version !!!)

Motorový vůz řady 810. Vzhledem k nešťastným okolnostem, které nastaly při tvorbě tohoto addonu, není jiná možnost zveřejnění než tato. Rozpracovaná kabina, skripty a další připravované věci již neexistují. Proto v dohledné době autoři nepočítají s dalšími vylepšeními a úpravami tohoto modelu. Berte to prosím na vědomí během zkoušení a pokud vás tento způsob zveřejnění neuspokojuje, tak addon vůbec neinstalujte !!. !!!POZOR!!Výslovně se zakazuje jakékoli šíření tohoto balíku, nebo jeho částí mimo tento server (tedy http://pikku.msts.cz). Zakazuje se rovněž umisťováni linků přímo na soubor, či na stažení souboru. Vždy musí být uveden odkaz na DETAIL souboru (tedy tuto stránku). Balík NESMÍ být součástí jiných addonů a zejména ne komerčních. Případné výjimky MUSÍ být konzultovány a povoleny autorem. Určeno pro zkušené uživatele.

Stáhnout (59,6 MB)

 

Motorový vůz M131.1 s přívěsnými vozy Blm a BDlm (M131.1 with animated 3D Cabview)

Motorový vůz M131.1 od firmy Tatra s přívěsnými vozy Blm a BDlm, další modely určené pro fanoušky Railworks/TS2017. Spoluautorem modelu je samozřejmě Roman, který oživil kabinu a vpodstatě celý motorový vůz zprovoznil v tom stavu, v jakém je. Děkuji i zvukaři Jackovi. Za podklady, připomínky k modelu a užitečné rady děkuji i Petrovi Gajdošovi ml. I.M. Před spuštěním motorového vozu v TS2016 si prosím přečtěte ReadMe, kde je přibližně naznačeno ovládání stroje. !!!POZOR!!Výslovně se zakazuje jakékoli šíření tohoto balíku, nebo jeho částí mimo tento server (tedy http://pikku.msts.cz). Zakazuje se rovněž umisťováni linků přímo na soubor, či na stažení souboru. Vždy musí být uveden odkaz na DETAIL souboru (tedy tuto stránku). Balík NESMÍ být součástí jiných addonů a zejména ne komerčních. Případné výjimky MUSÍ být konzultovány a povoleny autorem. Určeno pro zkušené uživatele.

Stáhnout (40,7 MB)

 

Dieselová lokomotiva ČSD T679.0 (MDC) with Fully Animated 3D Cabview

Dieselelektrická lokomotiva ČSD řady T679.0 od firmy ČKD, další model určený pro fanoušky Railworks/TS2017. Spoluautorem modelu je samozřejmě Roman, který oživil kabinu a vpodstatě celou lokomotivu zprovoznil v tom stavu, v jakém je. Děkuji i oběma zvukařům Jackovi a Kadrovi. Za připomínky k modelu a užitečné rady děkuji mj.dodavateli podkladů Andreji Vavrovi. Před spuštěním lokomotivy v TS2016 si prosím přečtěte ReadMe, kde je přibližně popsané ovládání stroje. !!!POZOR!!Výslovně se zakazuje jakékoli šíření tohoto balíku, nebo jeho částí mimo tento server (tedy http://pikku.msts.cz). Zakazuje se rovněž umisťováni linků přímo na soubor, či na stažení souboru. Vždy musí být uveden odkaz na DETAIL souboru (tedy tuto stránku). Balík NESMÍ být součástí jiných addonů a zejména ne komerčních. Případné výjimky MUSÍ být konzultovány a povoleny autorem. Určeno pro zkušené uživatele.

Stáhnout (84,7 MB)

 

Dieselová lokomotiva ČD 751 119-9 with Fully Animated 3D Cabview

Dieselelektrická lokomotiva ČD řady 751 119-9 od firmy ČKD, další model určený pro fanoušky Railworks/TS2017. Spoluautorem modelu je samozřejmě Roman, který oživil kabinu a vpodstatě celou lokomotivu zprovoznil v tom stavu, v jakém je. Děkuji i oběma zvukařům Jackovi a Kadrovi. Za připomínky k modelu a užitečné rady děkuji Ondrovi. Před spuštěním lokomotivy v TS2016 si prosím přečtěte ReadMe, kde je popsané ovládání stroje. !!!POZOR!!Výslovně se zakazuje jakékoli šíření tohoto balíku, nebo jeho částí mimo tento server (tedy http://pikku.msts.cz). Zakazuje se rovněž umisťováni linků přímo na soubor, či na stažení souboru. Vždy musí být uveden odkaz na DETAIL souboru (tedy tuto stránku). Balík NESMÍ být součástí jiných addonů a zejména ne komerčních. Případné výjimky MUSÍ být konzultovány a povoleny autorem. Určeno pro zkušené uživatele.

Stáhnout (66,7 MB)

 

Dieselová lokomotiva T211.0052 (Zababa s.r.o.) with Fully Animated 3D Cabview and new sounds, verze 1.0 (Repaint only)

Dieselová lokomotiva řady 701 soukromého dopravce, určená pro fanoušky Railworks/TS2016. Spoluautor modelu Roman mimo jiné zprovoznil ovládání lokomotivy s mechanickou převodovkou (popsáno v ReadMe). Zcela nové zvuky jsou věrohodně definovány a umocňují již tak povedený zážitek z jízdy. Základy textur připravil Daniel Marek. Pro správný chod stroje je bezpodmínečně nutné mít nainstalovaný addon Dieselová lokomotiva 701 776-7 (ČSD - Museum Lužná u Rakovníka) with Fully Animated 3D Cabview and new sounds, verze 2.0 Přejeme vám prima zábavu ve hře. !!!POZOR!!Výslovně se zakazuje jakékoli šíření tohoto balíku, nebo jeho částí mimo tento server (tedy http://pikku.msts.cz). Zakazuje se rovněž umisťováni linků přímo na soubor, či na stažení souboru. Vždy musí být uveden odkaz na DETAIL souboru (tedy tuto stránku). Balík NESMÍ být součástí jiných addonů a zejména ne komerčních. Případné výjimky MUSÍ být konzultovány a povoleny autorem. Určeno pro zkušené uživatele.

Stáhnout (24,0 MB)

 

Dieselová lokomotiva 701 776-7 (ČSD - Museum Lužná u Rakovníka) with Fully Animated 3D Cabview and new sounds, verze 2.0

Dieselová lokomotiva ČSD řady 701 s mechanickým řazením, určená pro fanoušky Railworks/TS2016. Spoluautor modelu Roman mimo jiné zprovoznil ovládání lokomotivy s mechanickou převodovkou (popsáno v ReadMe). Zcela nové zvuky jsou věrohodně definovány a umocňují již tak povedený zážitek z jízdy. Přejeme vám prima zábavu ve hře. !!!POZOR!!Výslovně se zakazuje jakékoli šíření tohoto balíku, nebo jeho částí mimo tento server (tedy http://pikku.msts.cz). Zakazuje se rovněž umisťováni linků přímo na soubor, či na stažení souboru. Vždy musí být uveden odkaz na DETAIL souboru (tedy tuto stránku). Balík NESMÍ být součástí jiných addonů a zejména ne komerčních. Případné výjimky MUSÍ být konzultovány a povoleny autorem. Určeno pro zkušené uživatele.

Stáhnout (56,0 MB)

 

ČSD vagon Bam 5112

Model historického přívěsného vozu, určený pro fanoušky Railworks/TS2016. Skutečné vozy tvořily dlouhou dobu soupravy motorových rychlíků, případně rychlíkových vlaků vedeným parními lokomotivami. Modely pro TS2016 jsou vybaveny LODy a animovanými dveřmi. Jedná se o poměrně masivně upravený Šmejkiho model pro TRS. Na modelu spolupracoval Roman (mj. vše potřebné pro správný chod a vzhled v TS2016). Tímto mu děkuji za výtečnou spolupráci. Vozy se pěkně vyjímají v soupravě s E424.0 nebo E465.0, případně za motorovými lokomotivami T478.1 :) !!!POZOR!!Výslovně se zakazuje jakékoli šíření tohoto balíku, nebo jeho částí mimo tento server (tedy http://pikku.msts.cz). Zakazuje se rovněž umisťováni linků přímo na soubor, či na stažení souboru. Vždy musí být uveden odkaz na DETAIL souboru (tedy tuto stránku). Balík NESMÍ být součástí jiných addonů a zejména ne komerčních. Případné výjimky MUSÍ být konzultovány a povoleny autorem.

Stáhnout (10,1 MB)

 

Dieselová lokomotiva KŽC 749 253-1 with Fully Animated 3D Cabview (Repaint Only)

Dieselelektrická lokomotiva KZČ řady 749 od firmy ČKD, upravený model původní lokomotivy 749 určené pro fanoušky Railworks/TS2016. Spoluautor modelu Roman připravil další variantu modelu, tentokrát provedení současného soukromého dopravce. Mohl přitom použít textury MsTS modelu od Lukyna_cz. Pro správný chod stroje je bezpodmínečně nutné mít nainstalovaný addon Dieselová lokomotiva ČD 749 (4x) with Fully Animated 3D Cabview Před spuštěním lokomotivy v TS2016 si prosím přečtěte ReadMe, kde je popsané ovládání stroje. !!!POZOR!!Výslovně se zakazuje jakékoli šíření tohoto balíku, nebo jeho částí mimo tento server (tedy http://pikku.msts.cz). Zakazuje se rovněž umisťováni linků přímo na soubor, či na stažení souboru. Vždy musí být uveden odkaz na DETAIL souboru (tedy tuto stránku). Balík NESMÍ být součástí jiných addonů a zejména ne komerčních. Případné výjimky MUSÍ být konzultovány a povoleny autorem.

Stáhnout (25,4 MB)

 

Dieselová lokomotiva ČSD T478.1215 with Fully Animated 3D Cabview (Repaint Only)

Dieselelektrická lokomotiva ČSD řady T478.1 od firmy ČKD, upravený model původní lokomotivy 749 určené pro fanoušky Railworks/TS2016. Spoluautor modelu Roman připravil další variantu modelu, tentokrát unifikované provedení ČSD. Mohl přitom použít textury MsTS modelu od Lukyna_cz. Pro správný chod stroje je bezpodmínečně nutné mít nainstalovaný addon Dieselová lokomotiva ČD 749 (4x) with Fully Animated 3D Cabview Před spuštěním lokomotivy v TS2016 si prosím přečtěte ReadMe, kde je popsané ovládání stroje. !!!POZOR!!Výslovně se zakazuje jakékoli šíření tohoto balíku, nebo jeho částí mimo tento server (tedy http://pikku.msts.cz). Zakazuje se rovněž umisťováni linků přímo na soubor, či na stažení souboru. Vždy musí být uveden odkaz na DETAIL souboru (tedy tuto stránku). Balík NESMÍ být součástí jiných addonů a zejména ne komerčních. Případné výjimky MUSÍ být konzultovány a povoleny autorem.

Stáhnout (68,0 MB)

 

Úzkorozchodná dieselová lokomotiva Tu29 ČSD with Fully Animated 3D Cabview

Úzkorozchodná dieselová lokomotiva ČSD řady T5u29 s mechanickým řazením, určená pro fanoušky Railworks/TS2016. Spoluautor modelu Roman mimo jiné zprovoznil ovládání lokomotivy s mechanickou převodovkou (popsáno v ReadMe). Přejeme vám prima zábavu ve hře. !!!POZOR!!Výslovně se zakazuje jakékoli šíření tohoto balíku, nebo jeho částí mimo tento server (tedy http://pikku.msts.cz). Zakazuje se rovněž umisťováni linků přímo na soubor, či na stažení souboru. Vždy musí být uveden odkaz na DETAIL souboru (tedy tuto stránku). Balík NESMÍ být součástí jiných addonů a zejména ne komerčních. Případné výjimky MUSÍ být konzultovány a povoleny autorem. Určeno pro zkušené uživatele.

Stáhnout (45,0 MB)

 

Elektrická lokomotiva řady 123 001-0 a 123 014-6 with Animated 3D Cabview (Default Controls)

Elektrické čtyřnápravové lokomotivy řady 123 od firmy ŠKODA, další modely určené pro fanoušky Railworks/TS2016. Spoluautorem modelu je Roman, který oživil kabinu a vpodstatě celou lokomotivu zprovoznil v tom stavu, v jakém je zveřejněna. Model lokomotivy má DEFAULTNÍ OVLÁDÁNÍ a NEMÁ skriptované přídavné funkce. Děkuji i oběma zvukařům Jackovi a Kadrovi. Přejeme vám prima zábavu ve hře. !!!POZOR!!Výslovně se zakazuje jakékoli šíření tohoto balíku, nebo jeho částí mimo tento server (tedy http://pikku.msts.cz). Zakazuje se rovněž umisťováni linků přímo na soubor, či na stažení souboru. Vždy musí být uveden odkaz na DETAIL souboru (tedy tuto stránku). Balík NESMÍ být součástí jiných addonů a zejména ne komerčních. Případné výjimky MUSÍ být konzultovány a povoleny autorem.

Stáhnout (62,0 MB)

 

Dieselová lokomotiva IDS 749 187-1 with Fully Animated 3D Cabview (Repaint Only)

Dieselelektrická lokomotiva ČD řady 749 od firmy ČKD, repaint původní lokomotivy 749 určené pro fanoušky Railworks/TS2016. Spoluautor modelu Roman připravil i nové textury pro stroj IDS. Mohl přitom použít textury MsTS modelu od Lukyna_cz. Pro správný chod stroje je bezpodmínečně nutné mít nainstalovaný addon Dieselová lokomotiva ČD 749 (4x) with Fully Animated 3D Cabview Před spuštěním lokomotivy v TS2016 si prosím přečtěte ReadMe, kde je popsané ovládání stroje.

Stáhnout (20,0 MB)

 

parní úzkorozchodná lokomotiva ČSD U37.0 with Fully Animated 3D Cabview

Parní lokomotiva ČSD s Rakousko - Uherskými kořeny, určená pro provoz na úzkorozchodných tratích. Jedná se o další model určený pro fanoušky Railworks/TS2016 z naší společné dílny. Spoluautorem modelu je samozřejmě Roman, který oživil kabinu a vpodstatě celou lokomotivu zprovoznil v tom stavu, v jakém je. Pro správný chod stroje je bezpodmínečně nutné mít nainstalovaný addon Train Simulator: European Loco & Asset Pack Přejeme vám hezkou zábavu při jízdě s první původní československou parní lokomotivou v TS2016.

Stáhnout (38,0 MB)

 

Dieselová lokomotiva ČD 751 with Fully Animated 3D Cabview

Dieselelektrická lokomotiva ČD řady 751 od firmy ČKD, další model určený pro fanoušky Railworks/TS2016. Spoluautorem modelu je samozřejmě Roman, který oživil kabinu a vpodstatě celou lokomotivu zprovoznil v tom stavu, v jakém je. Děkuji i oběma zvukařům Jackovi a Kadrovi. Za připomínky k modelu a užitečné rady děkuji Ondrovi. Před spuštěním lokomotivy v TS2016 si prosím přečtěte ReadMe, kde je popsané ovládání stroje.

Stáhnout (17,2 MB)

 

Dieselová lokomotiva ČD 749 - update only !!! (Oprava brzd + Jackovy zvuky na 039)

Dieselelektrická lokomotiva ČD řady 749 od firmy ČKD, update s novým nastavením brzd a novými Jackovými zvuky speciálně vytvořenými pro lokomotivu 039.

Stáhnout (27,6 MB)

 

ČSD vagon Ca 4-5107

Model historického osobního vozu přezdívaného „pancéřák“ (díky kovové nýtované skříni), určený pro fanoušky Railworks/TS2016. Skutečné vozy tvořily dlouhou dobu soupravy rychlíků spolu s designově shodně řešenými vozy služebními Da a kombinovanými vozy CDa. Modely pro TS2016 jsou vybaveny LODy a animovanými dveřmi. Na modelu spolupracoval Roman (vše potřebné pro správný chod a vzhled v TS2016). Tímto mu děkuji za výtečnou spolupráci. Vozy se pěkně vyjímají v soupravě s E424.0 nebo E465.0 :)

Stáhnout (9,6 MB)

 

ČSD vagon F5-5078

Model historického dvouosého poštovního vozu určený pro fanoušky Railworks/TS2016. Skutečný vůz byl určený pro vlakovou poštu a její zpracování poštovními úředníky během jízdy. Model pro TS2016 je vybaven LODy a má animované dveře pro osádku. Na modelu spolupracoval Roman (vše potřebné pro správný chod a vzhled v TS2016). Tímto mu děkuji za prima spolupráci, stejně jako Šmejkimu (TRS) za připravené textury. Vůz se pěkně vyjímá za lokomotivami E465.0 nebo E424.0 v soupravě s designově shodnými osobními vozy Ce.

Stáhnout (6,3 MB)

 

Elektrické lokomotivy řady 181 a 183 with Animated 3D Cabview (Default Controls)

Elektrické šestinápravové lokomotivy řady 181 a 183 od firmy ŠKODA, další modely určené pro fanoušky Railworks/TS2016. Spoluautorem modelu je Roman, který oživil kabinu a vpodstatě celou lokomotivu zprovoznil v tom stavu, v jakém je zveřejněna. Model lokomotivy má DEFAULTNÍ OVLÁDÁNÍ a NEMÁ skriptované přídavné funkce. Děkuji i oběma zvukařům Jackovi a Kadrovi. Přejeme vám prima zábavu ve hře.

Stáhnout (74,0 MB)

 

Dieselová lokomotiva ČD 749 (4x) with Fully Animated 3D Cabview

Dieselelektrická lokomotiva ČD řady 749 od firmy ČKD, další modely určené pro fanoušky Railworks/TS2016. Na vzniku modelu spolupracovali lidé přímo z okolí stroje (díky Pavle a Lukáši) a spoluautorem modelu je samozřejmě Roman, který oživil kabinu a vpodstatě celou lokomotivu zprovoznil v tom stavu, v jakém je zveřejněna. Děkuji i oběma zvukařům Jackovi a Kadrovi. Za připomínky k modelu a užitečné rady děkuji Ondrovi. Před spuštěním lokomotivy v TS2016 si prosím přečtěte ReadMe, kde je popsané ovládání stroje.

Stáhnout (129,0 MB)

 

ČSD vagony Ce

Model historických osobních vozů typ „Rybák“ , určený pro fanoušky Railworks/TS2015. Skutečné vozy tvořily dlouhou dobu soupravy osobních vlaků spolu s designově shodně řešenými vozy služebními Dsd. Modely pro TS2015 jsou vybaven LODy a animovanými dveřmi. Na modelu spolupracoval Roman (vše potřebné pro správný chod a vzhled v TS2015). Tímto mu děkuji za výtečnou spolupráci, stejně jako Šmejkimu (TRS) za připravené textury. Vozy se pěkně vyjímají za lokomotivami E465.0 nebo E424.0 v soupravě s designově shodným služebním vozem Dsd případně historickým zeleným Daa-k.

Stáhnout (14,1 MB)

 

ČSD vagon Dsd

Model historického dvouosého služebního vozu určený pro fanoušky Railworks/TS2015. Skutečný vůz byl určený pro vlakovou četu a k převážení kusových zásilek v osobních vlacích. Model pro TS2015 je vybaven LODy a má animované dveře pro vlakovou četu. Na modelu spolupracoval Roman (vše potřebné pro správný chod a vzhled v TS2015). Tímto mu děkuji za prima spolupráci, stejně jako Šmejkimu (TRS) za připravené textury. Vůz se pěkně vyjímá za lokomotivami E465.0 nebo E424.0 v soupravě s designově shodnými osobními vozy Ce.

Stáhnout (6,5 MB)

 

Dieselová lokomotiva JHMD Tu47 007(repaint only)

Dieselelektrická lokomotiva JHMD řady Tu47 007 od firmy ČKD, další model určený pro fanoušky Railworks/TS2016. Spoluautorem modelu je samozřejmě Roman, který oživil kabinu a vpodstatě celou lokomotivu zprovoznil v tom stavu, v jakém je zveřejněna. Textury má na svědomí Lukáš Hanzlík aka Malard. Za připomínky k modelu a užitečné rady děkuji Michalovi a Ondrovi. Před spuštěním lokomotivy v TS2016 si prosím přečtěte ReadMe, kde je popsané ovládání stroje. Jedná se o repaint a mírně upravený model Tu47. Pro správnou funkci je potřeba mít nainstalovaný původní balík s modely Tu47 006 a 019.

Stáhnout (8,5 MB)

 

Dieselová lokomotiva ČD 721 091-7 UPDATE ONLY !!!

Update nedávno zveřejněného modelu řady 721 091-7. Roman opravil několik chyb v původním blueprintu. Ke správné funkci je třeba mít stažený celý pack s modelem umístěný zde na stránkách.

Stáhnout (0,7 MB)

 

QD pro lokomotivu ČD 721 091-7 a dvouosé vozy nákladní Ztrc, Zsr, Rj, Vsr

Quickdrive pro nové release.

Stáhnout (4,0 kB)

 

Dieselová lokomotiva ČD 721 091-7 with Fully Animated 3D Cabview

Dieselelektrická lokomotiva ČD řady 721 091-7 „Norek“ od firmy ČKD, další model určený pro fanoušky Railworks/TS2015. Na vzniku modelu spolupracovali lidé přímo z okolí stroje (díky Pavle a Lukáši) a spoluautorem modelu je samozřejmě Roman, který oživil kabinu a vpodstatě celou lokomotivu zprovoznil v tom stavu, v jakém je zveřejněna. Za připomínky k modelu a užitečné rady děkuji Michalovi a Ondrovi. Před spuštěním lokomotivy v TS2015 si prosím přečtěte ReadMe, kde je popsané ovládání stroje.

Stáhnout (50,0 MB)

 

ČSD vagon Rj

Model historického dvouosého nákladního vozu určený pro fanoušky Railworks/TS2015. Skutečný vůz byl určený k převážení kyseliny dusičné k v nákladních vlacích. Proto byl vybaven místo ocelovým kotlem kameninovými nádobami. Model pro TS2015 je vybaven LODy. Na modelu spolupracoval Roman (vše potřebné pro správný chod a vzhled v TS2015). Tímto mu děkuji za prima spolupráci.

Stáhnout (8,5 MB)

 

ČSD vagon Vsr

Model historického dvouosého nákladního vozu určený pro fanoušky Railworks/TS2015. Skutečný vůz byl určený k převážení sypkých zásilek v nákladních vlacích. Model pro TS2015 je vybaven LODy. Na modelu spolupracoval Roman (vše potřebné pro správný chod a vzhled v TS2015). Tímto mu děkuji za prima spolupráci.

Stáhnout (9,0 MB)

 

ČSD vagon Zsr

Model historického dvouosého nákladního vozu určený pro fanoušky Railworks/TS2015. Skutečný vůz byl určený k převážení kusových zásilek v nákladních vlacích. Model pro TS2015 je vybaven LODy. Na modelu spolupracoval Roman (vše potřebné pro správný chod a vzhled v TS2015). Tímto mu děkuji za prima spolupráci.

Stáhnout (11,1 MB)

 

ČSD vagon Ztrc

Model historického dvouosého nákladního vozu určený pro fanoušky Railworks/TS2015. Skutečný vůz byl určený k převážení kusových zásilek v nákladních nebo spěšných vlacích. Model pro TS2015 je vybaven LODy. Na modelu spolupracoval Roman (vše potřebné pro správný chod a vzhled v TS2015). Tímto mu děkuji za prima spolupráci.

Stáhnout (10,7 MB)

 

Úzkorozchodná vozidla v2.00 pro TS2015 - update a upgrade !!!

Roman Šubrt dokázal opravit nekorektní chování dvounápravových vozů pro jeho Úzkorozchodku a aby toho nebylo málo, doplnil do osobních vozů cestující. Blíže viz ReadMe v balíčku. Autor update vám přeje příjemnou zábavu !

Stáhnout (81,5 MB)

 

Úzkorozchodná trať v1.01 pro TS2015 - update only !!!

Roman Šubrt si pro vás připravil úzkorozchodnou trať z našeho prostředí - a neuplynul ani den a je tu malinké update. Opraveny drobné chybky, blíže viz ReadMe v balíčku. Autoři update vám přejí příjemnou zábavu !

Stáhnout (7,8 MB)

 

Úzkorozchodná trať v1.0 pro TS2015, lokomotivy Tu47.006 a Tu47.011, vozy Balm/ú,D/ú a sada nákladních vozů na podvalnících 760mm typ Poprad

Roman Šubrt si pro vás připravil úzkorozchodnou trať z našeho prostředí a spolu s ním a Šmejkim jsme si dovolili pro ni vytvořit typická vozidla. Sada obsahuje dieslové lokomotivy Tu47 obou serií, typický osobní vůz Balm/ú a sadu brzdících vozů a vozů na podvalnících typ Poprad pro sestavení nákladních vlaků. S tratí jsou dodány rozličné scénáře a tutorial v TS Academy pro výuku ovládání lokomotivy. Potřebné Assets jsou rovněž součástí baíčku s tratí. Věci nutné k bezchybnému provozu Úzkorozchodky_v1 jsou zmíněny v ReadMe. Na skriptovaném ovládání lokomotiv pro pokročilé uživatele spolupracovali pracovali Roman s Michalem a řekl bych, že odvedli vynikající práci (jako vždy). Všichni autoři addonu vám přejí příjemnou zábavu !

Stáhnout (294 MB)

 

ČD vagon Bdmpee

Model modernizovaného osobního vozu určený pro fanoušky Railworks/TS2015. Skutečný vůz je určený k řazení do vlaků vyšší kvality a model pro TS2015 je vybaven LODy a animacemi dveří. Na modelu spolupracoval Roman (vše potřebné pro správný chod a vzhled v TS2015) a Jacek, který vytvořil originální zvuky. Textury zpracoval Viaxern (MsTS) a upravil Milda Hůrka (TRS). Všem zúčastněným děkuji za prima spolupráci.

Stáhnout (11,2 MB)

 

Elektrická lokomotiva ČSD E465.0 (public beta without Cabview)

Historická elektrická lokomotiva ČSD E465.0 od firmy Breitfeld-Daněk, další model určený pro fanoušky Railworks/TS2014. Veřejná beta, model nemá vlastní kabinu. Za úpravy modelu, potřebné pro export do RW a naladění jízdních vlastností děkuji spoluautorovi modelu Romanovi. Má na svědomí vše podstatné pro funkčnost a řádný export původního MsTS modelu.

Stáhnout (8,2 MB)

 

Elektrická lokomotiva ČSD E424.0 (public beta without Cabview)

Historická elektrická lokomotiva ČSD E424.0 od firmy ŠKODA, další model určený pro fanoušky Railworks/TS2014. Veřejná beta, model nemá vlastní kabinu. Za úpravy modelu, potřebné pro export do RW a naladění jízdních vlastností děkuji spoluautorovi modelu Romanovi. Má na svědomí vše podstatné pro funkčnost a řádný export původního MsTS modelu.

Stáhnout (8,2 MB)

 

ČD vagon Falls/Wap (s opravenými blueprinty)

Další model vozu určený pro fanoušky Railworks/TS2013. Výsypný vůz Falls s možností nakládky uhlí a vápence. Za úpravy modelu, potřebné pro export do RW a naladění jízdních vlastností děkuji spoluautorovi modelu Romanovi. Má na svědomí vše podstatné pro funkčnost a řádný export původního MsTS modelu. V balíčku je model ČD Cargo s novými podvozky Y25, vůz AWT a trojice vozů čMC s původními podvozky. Romanovi musím moc poděkovat za jeho lví podíl na celkovým úpravách na modelu.

Stáhnout (18,7 MB)

 

ČD, ČDC a Viamont vagon Faccs/Sas

Balík nákladních vozů Faccs, určený pro fanoušky Railworks/TS2013. Možnost nakládky štěrku, uhlí a písku (ČDC a ČD), nebo štěrku (Viamont). Za úpravy modelu, potřebné pro export do RW a naladění jízdních vlastností děkuji spoluautorovi modelu Romanovi. Má na svědomí vše podstatné pro funkčnost a řádný export původního MsTS modelu.

Stáhnout (22 MB)

 

ČD vagon Da-k

Model služebního vozu určený pro fanoušky Railworks/TS2014. Vůz pro doprovod manipulačních vlaků s osvětlením interiéru, animovanými dveřmi a kouřem z komína. Za úpravy modelu, potřebné pro export do RW a naladění jízdních vlastností děkuji spoluautorovi modelu Romanovi. Má na svědomí vše podstatné pro funkčnost a řádný export původního MsTS modelu.

Stáhnout (11,1 MB)

 

ČSD vagon Vtdr

Můj další model určený pro fanoušky RS. Vysokostěnný dvouosák Vtdr ve dvou variantách, obrzděný i neobrzděný. Vagon je vybaven stíny i animovanými spřáhly a podporuje nakládku uhlí, řepy, písku a dalších. Za úpravy modelu, potřebné pro export do RS a celkové naladění jízdních vlastností děkuji spoluautorovi RS modelu Michalovi, byla to dost náročná práce.

Stáhnout (3,5 MB)

 

ČSD vagon Vtr

Moje prvotina pro fanoušky RS. Vysokostěnný dvouosák Vtr ve dvou variantách, obrzděný i neobrzděný. Vagon je vybaven stíny i animovanými spřáhly a podporuje nakládku uhlí, jablek i písku. Dřevo je posledním modelem nákladu. Za úpravy modelu, potřebné pro export do RS a celkové naladění jízdních vlastností děkuji spoluautorovi RS modelu Michalovi, byla to dost náročná práce.

Stáhnout (1,5 MB)