Parní lokomotivy pro Open Rails

275.0

Rychlíková parní lokomotiva pro Open Rails. Model vznikl převodem a úpravami modelu z TRS od Šmejkiho. Kabina od Kenji Kimury je řešena jako 2D placeholder a dovolil jsem si ji komplet přibalit k modelu. Soubory .eng a ,wag zpracoval Josef VŽD a doplnil je i o nové funkce, které ORTS umožňuje. Všem, kteří mi pomohli při vytvoření tohoto modelu děkuji. Velké děkuji patří Honzovi za poskytnutí zdrojového souboru svého modelu pro TRS a za souhlas s úpravami. K lokomotivě jsou přiloženy tendry dvou řad, se kterými jezdila i ve skutečném provozu. Model je určen pro pokročilé uživatele ORTS. Model je VELICE polygonově náročný.

Stáhnout (82MB)

475.0

Tendrová parní lokomotiva pro Open Rails. Model vzniknul postupným vývojem z MsTS modelu a je doplněn o několik současných nápadů. Kabina je řešena stále jako 2D placeholder, ale je doplněna o FA průhledu z oken, což ji dodává lepšího vzhledu ve hře. Model má otočnou figurku strojvedoucího a návěstní terče pro možnost jízdy oběma směry. Soubory .eng zpracoval Josef VŽD a doplnil ho i o funkce, které ORTS umožňuje. Všem, kteří mi pomohli při vytvoření tohoto modelu děkuji. Model je určen pro pokročilé uživatele ORTS.

Stáhnout (64MB)

464.0

Tendrová parní lokomotiva pro Open Rails. Model vzniknul postupným vývojem z MsTS a RW modelu. Kabina je řešena stále jako 2D placeholder, ale je doplněna o FA průhledu z oken, což ji dodává lepšího vzhledu ve hře. Model má otočnou figurku strojvedoucího a návěstní terče pro možnost jízdy oběma směry. Soubory .eng zpracoval Josef VŽD a doplnil ho i o funkce, jež ORTS umožňuje. Všem, kteří mi pomohli při vytvoření tohoto modelu děkuji. Model je určen pro pokročilé uživatele ORTS.

Stáhnout (74MB)

213.9

První parní lokomotiva pro Open Rails. Model vzniknul ze spolupráce s Honzou Šmejkim a dá se najít i v Trainzu a Railworksu. Kabina je řešena stále jako 2D placeholder, ale je doplněna o FA průhledu z oken, což ji dodává lepšího vzhledu ve hře. Model má otočnou figurku strojvedoucího a návěstní terče pro možnost jízdy oběma směry. Soubory .eng zpracoval Josef VŽD a doplnil ho i o funkce, jež ORTS umožňuje. Všem, kteří mi pomohli při vytvoření tohoto modelu děkuji. Model je určen pro pokročilé uživatele ORTS.

Stáhnout (78MB)