Dieselové lokomotivy pro Open Rails

motorové lokomotivy řady 751 + 3D Cabview (čtyři stroje různých dopravců)

Přepracované modely nikdy nevydaného modelu pro MsTS, upraveného a vydaného pro RW (TS202x). V balíčku je několik strojů různých dopravců v různém stádiu opotřebení, včetně jednoho retro stroje s parním topením. Enginy vyladil Josef VŽD . Zvuky musíte stáhnout na stránkách jejich tvůrce Jacka zde . 3D animovanou kabinu musíte stáhnout na stránkách zde . Děkuji spolutvůrcům kabiny. Animace 3D kabiny zprovoznili Nick s Danem a kabinu převedli do ORTS. Modely se liší drobnostmi podle svých předloh. Všem spolupracovníkům děkuji. Modely jsou velice polygonově náročné a jsou určeny pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (45MB)

 

motorové lokomotivy řady 749 + 3D Cabview (devět strojů různých dopravců)

Přepracované modely nikdy nevydaného modelu pro MsTS, upraveného a vydaného pro RW (TS202x). V balíčku je celkem devět strojů různých dopravců v různém stádiu opotřebení. Enginy vyladil Josef VŽD . Zvuky musíte stáhnout na stránkách jejich tvůrce Jacka zde . 3D animovanou kabinu musíte stáhnout na stránkách zde . Děkuji spolutvůrcům kabiny. Animace 3D kabiny zprovoznili Nick s Danem a kabinu převedli do ORTS. Modely se liší drobnostmi podle svých předloh. Všem spolupracovníkům děkuji. Modely jsou velice polygonově náročné a jsou určeny pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (160MB)

 

motorové lokomotivy ČSD (Puš s.r.o. a KŽC Doprava s.r.o.) 721 141-0 a 721 532-0 + 3D Cabview (release III.)

Upravené modely prapůvodního modelu pro MsTS a RW s upravenou kabinou pozdějších serií. Modely jsou vybaveny funkční, animovanou 3D kabinou. Animace 3D kabiny zprovoznil Stary, engine vyladil Josef VŽD a zvuky poskytl KRobo. Modely se liší drobnostmi podle svých předloh. Všem spolupracovníkům děkuji. Modely jsou velice polygonově náročné a jsou určeny pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (140MB)

 

balík pěti lokomotiv řady 721 společnosti ZSSK včetně 3D Cabview

Původní model pro MsTS jsem poněkolikáté tvarově opravil, vylepšil a doplnil o různé detaily a prvky. SOučástí balíčku jsou lokomotivy společnosti ZSSK v různém zbarvení a jeden stroj má dokonce LED osvětlení a klimatizaci. Modely jsou osazeny i funkční, animovanou 3D kabinou. Fotografie pro textury a textury modelu poskytl povětšinou John Railmann. Animace 3D kabiny zprovoznil Stary, Engine vyladil Josef VŽD a zvuky poskytl KRobo. Všem neskonale děkuji. Model je velice polygonově náročný a je určen pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (404MB)

 

motorová lokomotiva ZSSK 757 (dva stroje) - nejedná se o můj model, ale pouze o opravu neautorizované předělávky modelu 750 Ondry Janiše, release 1.01

Původní model Ondry Janiše pro MsTS byl několikrát upravován dalšími tvůrci s různými výsledky. Pokusil jsem se napravit nejhorší chyby, způsobené upravovateli a za spolupráce s Danielem Markem Johnem Railmanem vznikl tedy tento model pro ORTS. Textury jsou dílem Johna Railmanna, zvuky poskytl (zřejmě) Robo, jsou součástí balíčku. (Snad to nebude potencionálním problémem). Kabinu (pro 756) vytvořili Nebulus, Kevin a Duuso a je přiložena k modelu (snad to rovněž autoři kabiny pochopí a nezanevřou na mě). NOvé enginy se s větly LED vytvořil Josef VŽD . Všem neskonale děkuji. Model je velice polygonově náročný a poměrně datově obsáhlý. Je určen pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (224MB)

 

ČSD lokomotivy T478.001 a T478.003 + 3D Cabview

Model dvouagregátové dieselhydraulické lokomotivy pro ORTS. Původně vytvořen pro TS201x a následně zjednodušen pro ORTS. Balíček obsahuje jeden ze dvou vyrobených prototypů lokomotivy a stroj T478.003 (ex T475.001 reko) ve dvou zbarveních. Model je vybaven animovanou 3D kabinou a otočnou figurkou strojvedoucího. Textury nachystal Daniel Marek, animace 3D kabiny zprovoznil Stary,definici jízdních vlastností provedl Josef VŽD . Všem děkuji za skvělou spolupráci. Model je velice polygonově náročný a je určen pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (96MB)

ČSD lokomotiva T475.001 + 3D Cabview

Model dvouagregátové dieselhydraulické lokomotivy pro ORTS. Původně vytvořen pro TS201x a následně zjednodušen pro ORTS. Balíček obsahuje jediný vyrobený prototyp lokomotivy ve druhém typu zbarvení. Model je vybaven animovanou 3D kabinou a otočnou figurkou strojvedoucího. Textury nachystal Daniel Marek, animace 3D kabiny zprovoznil Stary,definici jízdních vlastností provedl Josef VŽD . Všem děkuji za skvělou spolupráci. Model je velice polygonově náročný a je určen pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (57MB)

ČSD lokomotiva T449.001 + 3D Cabview

Model dvouagregátové dieselhydraulické lokomotivy pro ORTS. Původně vytvořen pro TS201x a následně zjednodušen pro ORTS. Balíček obsahuje dvě provedení ve dvou zbarveních, jedno s automatickým spřáhlem SA3 a jedno s nárazníky a šroubovkou. Model je vybaven animovanou 3D kabinou a otočnou figurkou strojvedoucího. Textury nachystal Daniel Marek, animace 3D kabiny zprovoznil Stary,definici jízdních vlastností provedl Josef VŽD . Všem děkuji za skvělou spolupráci. Model je velice polygonově náročný a je určen pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (58MB)

motorová lokomotiva Tonaso Neštěmice 701 700-7 + 3D Cabview (public beta)

Další provedení populárního prasátka, tentokrát z firmy Tonaso Neštěmice. Zcela nový model dieselelové lokomotivy řady 701. Model je doplněn funkční a animovanou 3D kabinou. Textury nachystal Daniel Marek, veliké díky. Bohužel proti původnímu modelu pro TS2015 (ze kterého tento vychází) je masivně zjednodušen. Animace 3D kabiny zprovoznil Stary, za což mu děkuji.

Stáhnout (29MB)

 

motorová lokomotiva ČSD Tu29.012 + 3D Cabview (public beta)

Zcela nový model úzkorozchodné dieselelové lokomotivy Tu29. Model je doplněn funkční a animovanou 3D kabinou. Bohužel proti původnímu modelu pro TS2015 (ze kterého tento vychází) je masivně zjednodušen. Animace 3D kabiny zprovoznil Stary, za což mu děkuji.

Stáhnout (29MB)

 

motorová lokomotiva KPKV 700 777-6 + 3D Cabview (public beta)

Zcela nový model dieselelové lokomotivy řady 700. Model je doplněn funkční a animovanou 3D kabinou. Bohužel proti původnímu modelu pro TS2015 (ze kterého tento vychází) je masivně zjednodušen. Animace 3D kabiny zprovoznil Stary, za což mu děkuji.

Stáhnout (29MB)

 

motorová lokomotiva ČD 721 091-7 + 3D Cabview (public beta)

Původní model pro MsTS jsem tvarově opravil, vylepšil a doplnil o různé detaily a prvky. Navíc je model vybaven funkční, animovanou 3D kabinou. Fotografie pro textury a textury modelu poskytl Malard. Animace 3D kabiny zprovoznil Stary, za což mu děkuji.

Stáhnout (39MB)