Tramvajová trať Hradec nad Litavou

Tramvaje Hradec - trať

Fiktivní tramvajová trať z šededesátých let. Ideou bylo vytvořit použitelnou trať pro provoz tramvají Ringhoffer, případně oldies modelů T3. Trať je vytvořena s maximální pečlivostí, jinak to ani její autor JiříkTK neumí. Doufám, že budete s tratí spokojeni alespoň tak, jako já. Pro fanoušky tramvají je její instalace snad téměř povinnost :) .

Stáhnout (132MB)

Tramvaj T3 DP Hradec n.Litavou

Release tramvaje T3 v provedení fiktivního DPHnL. Vytvořeno primárně pro trať Tramvaje Hradec. Repaint provedl Blažovák , za což mu děkuji. Balíček nakopírujte do správného adresáře vašeho trainsetu. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MsTS. Kompatibilní s MsTS bin 1.8.x.x .

 

Stáhnout (4,5MB)

Tramvaje Hradec - tramvaje Ringhoffer

Soupravy tramvají pro Hradec. Balíček nakopírujte do správného adresáře vašeho trainsetu. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model, is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MsTS. Kompatibilní s MsTS bin 1.8.x.x .

Stáhnout (70MB)