Openrails TS

motorová lokomotiva ZSSK 757 (dva stroje) - nejedná se o můj model, ale pouze o opravu neautorizované předělávky modelu 750 Ondry Janiše

Původní model Ondry Janiše pro MsTS byl několikrát upravován dalšími tvůrci s různými výsledky. Pokusil jsem se napravit nejhorší chyby, způsobené upravovateli a za spolupráce s Danielem Markem Johnem Railmanem vznikl tedy tento model pro ORTS. Textury jsou dílem Johna Railmanna, zvuky poskytl Jacek. Kabinu (pro 756) vytvořili Nebulus, Kevin a Duuso a je přiložena k modelu (snad to autoři kabiny pochopí a nezanevřou na mě). Všem neskonale děkuji. Model je velice polygonově náročný a poměrně datově obsáhlý. Je určen pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (241MB)

 

motorová lokomotiva ZSSK 721 012-3 + 3D Cabview (release III.)

Původní model pro MsTS jsem poněkolikáté tvarově opravil, vylepšil a doplnil o různé detaily a prvky. Navíc je model vybaven funkční, animovanou 3D kabinou. Fotografie pro textury a textury modelu poskytl Malard. Animace 3D kabiny zprovoznil Stary, textury jsou dílem Johna Railmanna, Engine vyladil Josef Vogeltanz a zvuky poskytl KRobo. Všem neskonale děkuji. Model je velice polygonově náročný a je určen pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (102MB)

 

ČSD lokomotivy T478.001 a T478.003 + 3D Cabview

Model dvouagregátové dieselhydraulické lokomotivy pro ORTS. Původně vytvořen pro TS201x a následně zjednodušen pro ORTS. Balíček obsahuje jeden ze dvou vyrobených prototypů lokomotivy a stroj T478.003 (ex T475.001 reko) ve dvou zbarveních. Model je vybaven animovanou 3D kabinou a otočnou figurkou strojvedoucího. Textury nachystal Daniel Marek, animace 3D kabiny zprovoznil Stary,definici jízdních vlastností provedl Josef Vogeltanz. Všem děkuji za skvělou spolupráci. Model je velice polygonově náročný a je určen pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (96MB)

ČSD lokomotiva T475.001 + 3D Cabview

Model dvouagregátové dieselhydraulické lokomotivy pro ORTS. Původně vytvořen pro TS201x a následně zjednodušen pro ORTS. Balíček obsahuje jediný vyrobený prototyp lokomotivy ve druhém typu zbarvení. Model je vybaven animovanou 3D kabinou a otočnou figurkou strojvedoucího. Textury nachystal Daniel Marek, animace 3D kabiny zprovoznil Stary,definici jízdních vlastností provedl Josef Vogeltanz. Všem děkuji za skvělou spolupráci. Model je velice polygonově náročný a je určen pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (57MB)

ČSD lokomotiva T449.001 + 3D Cabview

Model dvouagregátové dieselhydraulické lokomotivy pro ORTS. Původně vytvořen pro TS201x a následně zjednodušen pro ORTS. Balíček obsahuje dvě provedení ve dvou zbarveních, jedno s automatickým spřáhlem SA3 a jedno s nárazníky a šroubovkou. Model je vybaven animovanou 3D kabinou a otočnou figurkou strojvedoucího. Textury nachystal Daniel Marek, animace 3D kabiny zprovoznil Stary,definici jízdních vlastností provedl Josef Vogeltanz. Všem děkuji za skvělou spolupráci. Model je velice polygonově náročný a je určen pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (58MB)

ČSD vagon Bam 5112

Další vůz (tentokrát přípojný) od kamaráda Šmejkiho, který tento model připravil pro TRS. Díky tomu jsem ho mohl převést do MsTS, TS201x a nyní i do ORTS. Balíček s obsahuje jeden vůz (v současnosti je součástí historické soupravy z Musea Lužná u Rakovníka) 5112 včetně variant s koncovými lucernami a odrazkami. Model i textury jsou originální od Šmejkiho, úpravu pro ORTS a doplnění otvíracích dveří jsem provedl osobně. Definici jízdních vlastností provedl opět Josef Vogeltanz. Model je určen pro pokročilé uživatele ORTS !

Stáhnout (6,1MB)

nákladní vozy ČSD Vtr 4-07529

Zcela nový model nákladního vozu československých železnic. Model vznikl zpětným importem mého modelu z TS201x. Model je určen pro ORTS, je k tomu uzpůsoben nejen texturami. Má animované náklady, několikero variant samotného modelu a jeho některé featury jsou přímo definovány pro ORTS. Ladění vlastností obstaral Josef Vogeltanz, děkuji. Určeno pro zkušené uživatele ORTS. Model je polygonově poměrně náročný. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje textury .dds. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (8,6MB)

 

balík osobních vozů Bdmtee různých variant a zbarvení - ORTS UPGRADE ONLY!!!

Pokud máte zájem připojit za 242 217-8 nějaké vozy, připravené pro ORTS, máte nyní výbornou příležitost. Josef Vogeltanz upravil původní .wag soubory. Jedná se pouze o ORTS upgrade tohoto balíčku Modely jsou určeny pro pokročilé uživatele ORTS. POZOR, PŮVODNÍ MsTS SOUBORY SI ZÁLOHUJTE, ABY NEDOCHÁZELO K DUPLICITÁM PŘÍPADNĚ NEVRATNÝM ZMĚNÁM VE VAŠEM TRAINSETU !!! Pokud budete používat vozy Bdmtee v ORTS, můžete smazat z balíčku Bdmtee všechny .sd soubory, nejsou pro provoz v ORTS nutné.

Stáhnout (1.3MB)

Elektrická lokomotiva PSŽ 242 262-4

Další varianta střídavé lokomotivy ŠKODA pro ORTS, soukromý stroj 242 v zelenožlutém atraktivním zbarvení. K modelu je zapotřebí Duusova kabina, která je ke stažení zde . Zvuky jsou od Pegase a jsou součástí balíčku. Ladění vlastností obstaral Josef Vogeltanz, děkuji. Určeno pro zkušené uživatele ORTS. Model je polygonově značně náročný a obsahuje některé zkušební featury pro ORTS. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje alternativní formát textur. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (28,6MB)

Elektrická lokomotiva ČD 242 217-8

Zcela netradiční novinka z mojí dílny - první typ střídavé lokomotivy ŠKODA pro ORTS, zde zveřejněný. K modelu je zapotřebí Somatkova kabina, která je ke stažení zde u Alcaponeho (díky kluci). Zvuky jsou od Pegase a jsou součástí balíčku. Ladění vlastností obstaral Josef Vogeltanz, děkuji. Určeno pro zkušené uživatele ORTS. Model je polygonově značně náročný a obsahuje některé zkušební featury pro ORTS. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje alternativní formát textur. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (27,3MB)

osobní vůz ČSD Ca4-5107

Zcela nový model osobního vozu československých železnic. Model vznikl zpětným importem mého modelu z TS201x. Model je určen pro ORTS, je k tomu uzpůsoben nejen texturami. Má animované dveře, několikero variant přechodových měchů a jeho některé featury jsou přímo definovány pro ORTS. Ladění vlastností obstaral Josef Vogeltanz, děkuji. Určeno pro zkušené uživatele ORTS. Model je polygonově poměrně náročný. V nastavení nezapomeňte mít zatrženou volbu, která preferuje textury .dds. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (4,8MB)

 

osobní vůz CFR „Dimitrov“ 29-22 reko

Zcela nový model osobního vozu rumunských železnic CFR. Model vznikl ve spolupráci s kamarádem Mihaiem Marianem z Temešváru, autor fotografií je Andrei Vidrighin. (Thanks!) . Model je určen pro ORTS, je k tomu uzpůsoben nejen texturami. Hodí se hlavně na regionální rumunské trati. Ty se dají stáhnout například zde , stejně jako vhodná hnací vozidla CFR. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Stáhnout (8,2MB)

 

motorová lokomotiva Tonaso Neštěmice 701 700-7 + 3D Cabview (public beta)

Další provedení populárního prasátka, tentokrát z firmy Tonaso Neštěmice. Zcela nový model dieselelové lokomotivy řady 701. Model je doplněn funkční a animovanou 3D kabinou. Textury nachystal Daniel Marek, veliké díky. Bohužel proti původnímu modelu pro TS2015 (ze kterého tento vychází) je masivně zjednodušen. Animace 3D kabiny zprovoznil Stary, za což mu děkuji.

Stáhnout (29MB)

 

motorová lokomotiva ČSD Tu29.012 + 3D Cabview (public beta)

Zcela nový model úzkorozchodné dieselelové lokomotivy Tu29. Model je doplněn funkční a animovanou 3D kabinou. Bohužel proti původnímu modelu pro TS2015 (ze kterého tento vychází) je masivně zjednodušen. Animace 3D kabiny zprovoznil Stary, za což mu děkuji.

Stáhnout (29MB)

 

Tramvaj K2 DP města Brna

Release tramvaje K2 pro OR v barevném provedení DPMB. Lze použít i v jiných tratích OR (fiktivní Hraden h.Litavou či Olomouc). Figurka řidiče pochází odtud . Balíček s modelem nakopírujte do správného adresáře vašeho trainsetu. Pokud se vám nezobrazí korektně kabina, nastavte si prosím vaše rozlišení ORTS na 1024x768 a spusťte ho v okně. Zkoušeno na Open Rails X3411. Určeno pro zkušené uživatele ORTS !

 

Stáhnout (19,3MB)

motorová lokomotiva KPKV 700 777-6 + 3D Cabview (public beta)

Zcela nový model dieselelové lokomotivy řady 700. Model je doplněn funkční a animovanou 3D kabinou. Bohužel proti původnímu modelu pro TS2015 (ze kterého tento vychází) je masivně zjednodušen. Animace 3D kabiny zprovoznil Stary, za což mu děkuji.

Stáhnout (29MB)

 

motorový úzkorozchodný vůz ČSD M21.004 + 3D Cabview (public beta)

Zcela nový model úzkorozchodného vozu M21.0 firmy Tatra, opět převzatý z mojí tvorby pro TS2015. Model je doplněn funkční a animovanou 3D kabinou. Bohužel proti modelu pro TS2015 je masivně zjednodušen. Animace 3D kabiny zprovoznil Stary, za což mu děkuji.

Stáhnout (27MB)

 

motorová lokomotiva ČD 721 091-7 + 3D Cabview (public beta)

Původní model pro MsTS jsem tvarově opravil, vylepšil a doplnil o různé detaily a prvky. Navíc je model vybaven funkční, animovanou 3D kabinou. Fotografie pro textury a textury modelu poskytl Malard. Animace 3D kabiny zprovoznil Stary, za což mu děkuji.

Stáhnout (39MB)