Šmejkiho modely z TRS

ČD 470 drobné update zvuků

Masivnější update odstraňující nepodstatné závady v předchozím balíčku. Kdo stahoval před 6.lednem stáhněte znova, byly doplněny důležité soubory. Určeno pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (1,9MB)

 

 

ČD 470 (obě prototypové jednotky)

Dvojice elektrických prototypových jednotek řady 470. Jednotky se od sebe liší drobnostmi. Laskavostí Honzy Šmejkala aka Šmejkiho, který tento model připravil nejen pro TRS, ale i pro MsTS. Enginy naladil bob57_cz, za což mu děkuji. Originální kabinu a zvuky zatím nehledejte, ale model je v MsTS i tak plně funkční. Modely jsou polygonově náročnější, přestože jsou značně zjednodušeny. Doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model,is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (30,0MB)

ČSD vagon Bam 5112

Další vůz (tentokrát přípojný) od kamaráda Šmejkiho, který tento model připravil nejen pro TRS, ale i pro MsTS. Balíček s obsahuje jeden vůz (v současnosti je součástí hostorické soupravy z Musea Lužná u Rakovníka) 5112. Model i textury jsou originální od Šmejkiho, úpravu pro MsTS a dpolnění LODs jsem provedl osobně. Přestože je model značně zjednodušen, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model,is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (8,5MB)

ČSD vagon Dd6-4300

Další vůz (tentokrát služební Dd) od kamaráda Šmejkiho, který tento model připravil nejen pro TRS, ale i pro MsTS. Balíček s obsahuje jeden vůz (v současnosti patřící KHKD) 6-4300. Model i textury jsou originální od Šmejkiho, úpravu pro MsTS jsem provedl osobně. Přestože je model značně zjednodušen, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model,is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (3,9MB)

ČSD vagon Ci 4-1882

Další vůz (tentokrát Ci) od kamaráda Šmejkiho, který tento model připravil nejen pro TRS, ale i pro MsTS. Balíček s obsahuje jeden vůz (v současnosti patřící KHKD) 4-1882. Model i textury jsou originální od Šmejkiho, LODs a úpravu pro MsTS jsem provedl osobně. Přestože je model značně zjednodušen, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model,is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (4,4MB)

ČSD vagon Ce 3-1208

Další vůz Ce od kamaráda Šmejkiho, který tento model připravil nejen pro TRS, ale i pro MsTS. Balíček s obsahuje jeden vůz (v současnosti patřící KHKD) 3-1208. Model i textury jsou originální od Šmejkiho, LODs a úpravu pro MsTS jsem provedl osobně. Přestože je model značně zjednodušen, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model,is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (4,2MB)

M 120.001

Prapředek motorových vozů u ČSD, přestavěný silniční autobus PRAGA NO. Laskavostí Honzy Šmejkala aka Šmejkiho, který tento model připravil nejen pro TRS, ale i pro MsTS. Originální kabinu a zvuky udělal německý kamarád Baertram-01, kterého lze zastihnout zde . Pomocí animace Ctrl+Num8 můžete celý autobus po dojetí do konce trati pohodlně otočit (a ani to netrvá deset minut jako ve skutečnosti) a jet nazpět. Přestože je model značně zjednodušen, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model,is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (5,8MB)

ČSD vagon Bai čtyřdvéřový a Bai osmidvéřový s kamny (opotřebovaný)

Další vůz Bai od kamaráda Šmejkiho, který tento model připravil nejen pro TRS, ale i pro MsTS. Balíček s update obsahuje kromě čtyřdvéřové baiky i další model osmidvéřové baiky s kamny, ovšem oproti 4-3130 je tento 4-3392 notně opotřebovaný. Za textury děkuji (jak jinak) Šmejkimu. Přestože je model značně zjednodušen, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model,is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (4,8MB)

ČSD vagon Cai osmidvéřový

Vůz Cai 4-3008, konvertovaný pro MsTS díky Honzovi Šmejkalovi aka Šmejkimu, který tento model vytvořil pro TRS. Spolu s parními lokomotivami z mojí produkce a služebním vozem Da (viz níže) lze sestavit zajímavou osobní soupravu. Přestože je model značně zjednodušen, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model,is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (3,8MB)

ČSD vagon DFa

Služební a poštovní vůz DFa se značnou provozní patinou. Laskavostí Honzy Šmejkala aka Šmejkiho, který tento model připravil nejen pro TRS, ale i pro MsTS. Spolu s lokomotivou 477.0 z mojí produkce a sadou Bai (viz níže) lze sestavit musejní soupravu z Lužné. Přestože je model značně zjednodušen, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model,is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (2,6MB)

ČSD vagon Da (dvě provedení)

Dvojice služebních vozů Da z různého období provozu. Laskavostí Honzy Šmejkala aka Šmejkiho, který tento model připravil nejen pro TRS, ale i pro MsTS. Spolu s lokomotivou 477.0 z mojí produkce a sadou Bai (viz níže) lze sestavit musejní soupravu z Lužné. Přestože je model značně zjednodušen, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model,is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (4,4MB)

ČSD vagon Bai osmidvéřový (šest unikátních vozů vč. vozu s kamny)

Sada vozů Bai, každý s drobnými odlišnostmi. Laskavostí Honzy Šmejkala aka Šmejkiho, který tento model připravil nejen pro TRS, ale i pro MsTS. Spolu s lokomotivou 477.0 z mojí produkce a služebním vozem Da (viz výše) lze sestavit musejní soupravu z Lužné. Přestože je model značně zjednodušen, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model,is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (12,6MB)

M 120.104

Prapředek motorových vozů u ČSD, přestavěný silniční autobus ŠKODA 550. Laskavostí Honzy Šmejkala aka Šmejkiho, který tento model připravil nejen pro TRS, ale i pro MsTS. Originální kabinu a zvuky nehledejte. Engin je převzatý z Miranova M131 odtud . Zvuky pro M131 se najdou snad zde Pomocí animace Ctrl+Num8 můžete celý autobus po dojetí do konce trati pohodlně otočit (a ani to netrvá deset minut jako ve skutečnosti) a jet nazpět. Přestože je model značně zjednodušen, doporučuji ve hře vypnout dynamické stíny. For correct operation of model,is necessary cut off the dynamic shadows in the MSTS graphics option! Model je určen pro pokročilé uživatele MSTS !

Stáhnout (1,8MB)